Kolileme, Paketleme ve Ambalajlama

Paketlemede en iyi ambalaj şekli temiz kağıt dışına baloncuklu naylon ve kutulamadır. Bütün vitrin süsleri ve değerli porselen vb. eşyalar öncelikle beyaz kağıda sarılmalı, ardından kutulanmalıdır. Siz kahvenizi içerken ekibimiz bu işleri sırasıyla yapıp kutulama işleri bitince taşımaya geçeceklerdir. Mutfak eşyalarınız ve kırılacak diğer eşyalar özel kutu ve balonlu naylon ile paketlenir. Paketleme gözetimli ve titiz yapılır. Ağır eşyalar özel elemanlarımız ile taşınır. Her paket alındığı oda ismi ile numaralanır yeni yerinde açıldığında bu numaralamaya dikkat edilir. Ayrıca kamyon içi eşya taşıma için özel tasarlanmış yüzeye sahiptir.

Eşya taşınması esnasında eşyanızın zarar görmemesi için mutlaka ambalajlı olarak taşınması gerekir. Ambalajlama işinin; kaliteli ambalaj malzemeleri ve bu işin uzmanları tarafından yapılması, eşyanızın güvenle taşınması için olmazsa olmazlarıdır.

Packaging

The best packaging in the packaging is bubble nylon and packing out of clean paper. All showcase ornaments and precious porcelain etc. items should be wrapped in white paper first and then boxed. While you are drinking your coffee, our team will do the work in order and they will move to the box when they are finished. Your kitchen utensils and other items to be broken are packed with special boxes and balloons. Packaging is supervised and meticulous. Heavy items are transported with our special elements. Each packet is numbered with the name of the room where it is received and it is noted that the numbering is opened when it is opened in the new place. It also has a specially designed surface for carrying goods inside the truck.

In order to avoid damage to your goods during the transport of goods must be packaged. Packaging work; quality packaging materials and the work done by experts in this business are essential for the safe transport of your goods.

At stake was the future of a school that had become essaydragon.com this city’s desegregation showpiece.