Liftli Taşıma

Nakliye aracına insan gücü ile yüklenmesi imkanı olmayan, böyle bir şeye teşebbüs edilmesi halinde düşürülmesi veya çarpması durumunda hasar görebilecek, kırılabilecek veya arızalanabilecek eşyanın veya malzemenin aracın arkasında bulunan lift (asansör) yardımıyla yüklenmesi ve bu araçla nakliyesinin gerçekleştirilmesine liftli nakliye denir. Hidrolik liftli kamyon ve liftli kamyonetlerimizle araçlarımızda bulunan transpalet yardımıyla yüklenir. Böylece yüklemek için vinç ücreti ödemezsiniz. İndimek için de vinç ücreti ödemezsiniz. Sadece nakliye ücreti ile yüklerinizi göndermiş olursunuz. gideceğiniz yere sigortalı olarak teslim edilir.

LİFTLİ KAMYONLA TAŞIDIKLARIMIZ

Paleti yükleriz, cihazlarınız, ATM bankamatik, çelik para kasaları, güç kaynakları, UPS, tekstil makineleri, hastane malzemeleri, ses ışık sahne sistemleri, catering hizmetleri, kongre taşımacılığı, dekor ve stand taşımacılığı, deniz motor taşımacılığı, piyano taşımacılığı, fuar taşımacılığı, valiz taşımacılığı, ljistik destek, depo hizmetleri, ofis ve büro taşımacılığı, evden eve nakliyat, parsiyel taşıma, tıbbi cihaz taşıma.

LİFTLİ KAMYON İLE TAŞIMA NASIL YAPILIYOR?

Liftli kamyon ve liftli kamyonetlerimizle ilk başta paletli yükleriniz veya cihazlarınız transpalet yardımıyla liftli araçlarımıza güvenli bir şekilde getirilir ve liftli araçlarımızın üzerine liftli (asansörlü) bir şekilde araçlarımızın içine alınır ve (spanzet) gerdirme kayışlamızla yükleriniz veya cihazlarınız güvenli bir şekilde sabitlenir.